Mamy podwójne mistrzostwo powiatu!

W dniu 11 października 2016 roku, na stadionie miejskim w Iławie, odbyły się Mistrzostwa powiatu iławskiego w sztafetowych biegach przełajowych. Zawody rozgrywane były wg formuły  10 x 800 m dla dziewcząt i 10 x 1000 m dla chłopaków.


           Nasze dziewczęta w składzie:  Sandra Cyglicka, Jagoda Klimaszewska, Natalia Muzyka, Nikoletta Fafińska, Julia Olszlegier, Renata Rólkiewicz, Anna Kołatka, Natalia Lewandowska, Marianna Kapcińska, Anna Trojanowska i Karolina Biel nie dały żadnych szans rywalkom  z ZS im. Bohaterów Września 1939 Roku – żadna inna szkoła średnia  w powiecie nie wystawiła sztafety dziewcząt – i pewnie zostały Mistrzyniami powiatu.
           Chłopacy w składzie:  Maciej Paliński, Jakub Pawłowski, Łukasz Luliński, Paweł Apanowicz, Dominik Zakrzewski, Michał Kozicki, Antoni Łukaszewicz, Sebastian Jakubowski, Michał Puchawski, Patryk Cichowski, Maciej Nowakowski walcząc do ostatniej zmiany, również  z uczniami „budowlanki” (choć nie tylko z nimi, bo inne szkoły też brały udział w rywalizacji), także uzyskali tytuł Mistrzów powiatu.

Zasłużone gratulacje dla obydwu ekip.

Opiekunem biegaczy był prof. Rafał Szczecina.

sztafeta

Skip to content