Maturzyści z Żeromka chcą wręczyć Ci kwiaty

8 marca odbędzie się happening sportowy, który wpisał się w przedwiosenny kalendarz iławskiego życia – „Bądź aktywna nie tylko w Dzień Kobiet”. Jak co roku Zespół Szkół im. S. Żeromskiego jest współorganizatorem imprezy.

Wydarzenie rozpocznie się przy Galerii Jeziorak o godzinie 17.00. Należy pokonać Mały Jeziorak: truchtem, marszem lub na rolkach, a w zamian otrzymamy kwiat od maturzystów z Żeromka.

Nie zbraknie także dodatkowych atrakcji: pokazów i nauki podstawowych kroków w tańcu klasycznym ze szkołą „Gracja”, stoisko Avon, na którym można wykonać makijaż, stoisko Oriflame, porady dietetyka, Agencja Świadczeń Medycznych VTA zaoferuje badania profilaktyczne i porady dla przyszłych mam, iławskie amazonki opowiedzą o profilaktyce raka piersi, a restauracja „La Stella” udzieli wszystkim uczestnikom imprezy 15 % zniżki na kawę i deser. Odbędą się także I mistrzostwa Iławy w wiązaniu krawata.

Skip to content