Turniej Szachowy

W czwartek,  21 grudnia 2017 r. odbył się w naszej szkole Świąteczny Turniej Szachowy- gra w szachy jest doskonałą formą  relaksu.

Do turnieju zgłosiło się 12 uczniów :Jakub Kowalski (3F), Szymon Klimaszewski (1A), Mateusz Koć (3F), Kacper Mastalerz (2B), Piotr Maruszak (2A), Jakub Piotrowski (1A), Jakub Góralski (1A), Tomasz Stępień (2Gb), Łukasz Święty (3F), Artur Jurkiewicz (3F), Dawid Grabara (2B) oraz Jakub Makowski (1A). Wszyscy uczestnicy turnieju wykazali się szczególnymi umiejętnościami. Emocje były ogromne. W ścisłym finale wystąpiło trzech uczniów- Mateusz Koć, Piotr Maruszak oraz Jakub Makowski. Finałowe spotkania były bardzo zacięte. Zwycięzcą turnieju szachowego, a jednocześnie mistrzem szkoły w szachach został Mateusz Koć z klasy 3F.

Mieliśmy jednego reprezentanta grona pedagogicznego- pana Krzysztofa Szupryczyńskiego, który ma 30 lat doświadczeń na szachowym polu! Zadeklarował się, że jeśli pojawią się chętni uczniowie oraz będzie zgoda dyrekcji szkoły, może zostać opiekunem kółka szachowego!

Skip to content