Mistrzostwa powiatu w Mieszanych sztafetowych biegach przełajowych

W poniedziałek, 16 kwietnia 2018 roku, odbyły się Mistrzostwa powiatu w Mieszanych sztafetowych biegach przełajowych. Zawody te były eliminacją do etapu wojewódzkiego, na który awansują dwie najlepsze sztafety.

Mistrzostwa te rozgrywane są w ten sposób, że sztafetę stanowi 5 dziewcząt i 5 chłopakówNasza reprezentacja w składzie: Gosia Bączek, Dominika Syguła, Oliwia Węgier, Julia Olszlegier, Ania Kołatka, Maciej Paliński, Szymon Lewicki, Jakub Gula, Szymon Kwiatkowski, Jakub Pawłowski oraz rezerwowi: Sandra Rawińska, Kacper Osmański i Kajetan Jaroszek, zajęli 2 miejsce, awansując tym samym, do Mistrzostw województwa, które odbędą się 23 kwietnia w Ostaszewie. Opiekunem był p.  Rafał Szczecina.


 
 
 
 
 
 
 
 

Skip to content