Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Mieszanych Biegach Przełajowych

23 kwietnia 2018 r. nad Jeziorem Hartowieckim koło wsi Ostaszewo odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Sztafetowych Mieszanych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

W zawodach startowali uczniowie z Iławy, Lubawy, Nowego Miasta Lubawskiego i Szczytna (dwie szkoły: ZS Nr 1 i 2). Drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Sefana Żeromskiego w Iławie, po zaciętej walce zajęła zasłużone 3 miejsce. Gratulujemy naszym sportowcom!

Skład drużyny:
Sandra Rawińska I A
Dominika Syguła I B
Antonia Ostaszewska I E
Małgorzata Bączek I F
Julia Olszlegier II D
Anna Kołatka III B
Szymon Kwiatkowski I C
Maciej Abramowicz II A
Maciej Paliński II C
Szymon Lewicki II C
Jakub Gula II E
Sebastian Jakubowski III F

Opiekun: Ewelina Polak

Skip to content