XIV Przegląd Piosenki Marszowej za nami

11 czerwca 2019 roku, punktualnie o 10:00, na skwerze przy pomniku patrona naszej szkoły – Stefana Żeromskiego, odbył się XIV Przegląd Piosenki Marszowej, czyli musztra, jak mówią uczestnicy, czyli pierwszoklasiści.

Większość klas zaprezentowała „układ obowiązkowy”, a to spowodowało, że o kolejności końcowej zdecydowały niuanse, związane z jakością marszu, wydawania komend, czy jakości śpiewu. Jedynie klasa 1 D dołączyła mały dodatek artystyczny w końcówce swojego układu i być może to spowodowało, że właśnie ta klasa zwyciężyła.

Na uczniów wszystkich klas, zgodnie z zapowiedzią, oprócz dobrej zabawy i satysfakcji z dobrze wykonanej pracy, czekają odpowiednio wysokie oceny.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce – klasa 1D, 2 miejsce – klasa 1 E, 3 miejsce – klasa 1 A, kolejne lokaty zajęły klasy 1 C, 1 B i 1 F.

Organizatorem przeglądu był tradycyjnie p. Rafał Szczecina.

 

Skip to content