Otrzęsiny klas I

Tradycji stało się zadość. Już od dawna wiadomo, że pierwszoklasiści muszą przejść swego rodzaju wtajemniczenie. W tym roku nie mogło być inaczej!

A cóż może dać więcej radości niż dręczenie kotów? Dręczenie dwóch roczników! Co jest równoznaczne z dwoma dniami świetnej zabawy. Na początek sprawdziliśmy umiejętności klas pierwszych po gimnazjum. Szesnastego września na szóstej godzinie lekcyjnej pojawiło się siedem klas by rywalizować o miano najlepszej i wygrać dodatkowy dzień wycieczki. Organizatorami otrzęsin była klasa IIB, która zwyciężyła w poprzednim roku, ich kreatywność nie miała granic.

Poszczególne konkurencję zostały zaszyfrowane tytułami piosenek, a kryły się tam między innymi krzesełka, kręgle, prezentacje maskotek, plakatów, mały quiz i niespodzianka – ubijanie białek. Klasy walczyły zacięcie i chętnie brały udział, lecz bezkonkurencyjna okazała się klasa IF. Nasze gratulacje! Następnego dnia do zmagań stanęło osiem klas po szkole podstawowej. Grupa owych uczniów została zaskoczona. Również musieli podołać wielu zadaniom. Spryt, zręczność, wiedza to wszystko to klucz do zwycięstwa. Konkurencje były podobne do rozgrywanych dnia poprzedniego, lecz dodano tutaj mały bonusik jakim było jedzenie przysmaków. Wszystkie klasy i tutaj się spisały, lecz jak wiadomo zwycięsca może być jeden.

Tego dnia najlepsza okazała się IG.

Oficjalnie jesteście uczniami Żeromka, Gratulujemy.

Klasa 2B – organizator zamieszania 🙂

Więcej foto na naszym szkolnym FB

Skip to content