Sukces w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dnia 25 października 2019 roku w Nidzicy odbył się Finał Wojewódzki Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W mistrzostwach wystartowało 10 sztafet żeńskich oraz 13 męskich– w tym my. Drużynę dziewcząt, która zajęła 2 miejsce w zawodach tworzyły: Zuzanna Iwankowska, Sylwia Omieczyńska, Oliwia Bączek, Aleksandra Trzmielewska, Kamila Karpierz, Natalia Drzewiecka, Samanta Klein, Roksana Piotrowicz, Zuzanna Kuzdra,  Aleksandra Kowalska oraz Wiktoria Czarzasta.

W tych samych zawodach brała również udział nasz męska sztafeta, która ostatecznie uplasowała się na  5 miejscu. Skład drużyny chłopców: Mateusz Kluba, Radosław Wiatr, Maciej Banaszek, Jakub Stanikowski, Jakub Bogusiewicz, Kacper Neumann, Maciej Boros, Dawid Szpanelewski, Michał Łoziński, Szymon Nastaj oraz Jakub Zieliński.

Skip to content