Turniej z okazji Święta Niepodległości

Zgodnie z coroczna tradycją w piątek 8 listopada  2019 roku został rozegrany Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSO. Okazją do organizacji zawodów było zbliżające się Święto Niepodległości. Turniej rozpoczął się od wspólnego odśpiewania hymnu przez wszystkich uczestników, a główną ideą przyświecającą zawodom było propagowanie sportu oraz patriotyzmu.

Do rywalizacji w rozgrywkach stanęło 7 klas licealnych: 3D,2A,2B,2E,2G,1B,1G. Rozgrywki zostały podzielone na dwie fazy grupowe i fazę finałową. W grupach i w fazie finałowej mecze rozgrywane były systemem “każdy z każdym”. Do ścisłego finału  turnieju  dotarły cztery  drużyny z klas: 3D, 2A, 2B oraz 1B. Zawodnicy wykazali się zaciętością i zaprezentowali duże umiejętności. Najlepsi okazali się uczniowie z klasy 2B, którzy triumfowali drugi rok z rzędu. Na drugiej pozycji uplasowali się reprezentanci klasy 1B. Trzecie miejsce wywalczyli chłopcy z klasy 2A, pokonując swoich starszych kolegów z klasy 3D.

Skip to content