Kolejny raz pokazaliśmy wielkie serce!

W czwartek 6 lutego została zorganizowana zbiórka pieniędzy na rzecz 7 miesięcznej Julki. Dziewczynka choruje na rdzeniowy zanik mięśni, aby się wyleczyć potrzebowała 10 milionów złotych, żeby rozpocząć terapię genową w Stanach Zjednoczonych.

Szkolna akcja charytatywna polegała na sprzedaży kanapek, tostów i gorących napojów. Udało nam się zebrać ponad 650 złotych i to w bardzo szybkim tempie. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy pomóc w zbiórce pieniędzy. W imieniu samorządu szkolnego chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomogli nam zebrać taką kwotę.

Dziś już wiemy, że udało się zebrać całą kwotę dla Julki. Cieszymy się, że nasza szkoła mogła mieć swój wkład w potrzebne 10 milionów i pokazać wielkie serce!

 

Przewodniczący

Samorządu Szkolnego

Filip Lewandowski

Skip to content