Powiatowy Turniej Piłki Nożnej

Dnia 28 października 2022 roku uczennice i uczniowie naszego liceum uczestniczyli w  powiatowych zawodach piłki nożnej, które odbywały się na boisku stadionu miejskiego w Iławie.  W turnieju  uczestniczyły oprócz nas jeszcze zawodnicy Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku, Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja oraz Zespołu Szkół w Lubawie. Mecze były rozgrywane systemem  ,,każdy z każdym”.

Od pierwszego do ostatniego spotkania nasze zawodniczki walczyły o zwycięstwo. Niestety, 15 sekund przed końcem ostatniego meczu zawodniczki z „Budowlanki”  strzeliły gola dającego im remis i zwycięstwo w całym turnieju, a nam ten wynik dał tylko trzecie miejsce. Nasza męska drużyna również zajęła trzecie miejsce w turnieju- przegrywając drugie miejsce z zespołem „Budowlanki” bilansem bramek.                                                  

Skład drużyny dziewcząt: Amelia Zelma, Julia Moszczyńska, Aleksandra Wawrzyniak, Wiktoria Kominek, Milena Kozicka, Anna Karbowska oraz Sara Zagajewska.

 

Skład drużyny chłopców: Hubert Czarzasty, Bartosz Urban, Maciej Górski, Wiktor Topolewski, Igor Zieliński, Piotr Trzciński, Jakub Szczepański, Kacper Kijewski oraz Adam Kowalewski.

 

Skip to content