Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Siatkowej

W dniach 30.11 – 1.12. odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców.

30 listopada dziewczęta w składzie: Nikola Sołobodowska (Kapitan), Wiktoria Saczuk, Emilia Czubak, Olga Winiewska, Zlatoslava Fediuk, Anna Dreszler, Julia Olszewska, Paulina Cichowska, Natalia Lewko, Oliwia Bączek zmierzyły się z iławską budowlanką oraz mechanikiem wygrywając z obiema drużynami 2:0 w setach. Tym samym Nasze siatkarki zajęły 1 miejsce. Natomiast w Lubawie 1 grudnia drużyna chłopców stanęła do rywalizacji przeciwko 4 zespołom: ZS im. Bohaterów Września 1939 R. w Iławie (0:2), ZS im. Konstytucji 3 Maja w Iławie (2:0), ZS w Lubawie (2:0) i ZS w Suszu (2:0). Po zaciętym ostatnim meczu z iławską budowlanką Nasza szkolna reprezentacja zajęła 2 miejsce.

Skład zespołu: Kacper Augustyniak (Kapitan), Benjamin Lewko, Igor Szulc, Olgierd Nastaj, Łukasz Kaczyński, Michał Kaczyński, Wojciech Buliński, Mikołaj Pielenc, Nikodem Stępień, Jakub Suski.

Opiekun drużyn – Ewelina Polak.

Skip to content