Świąteczny koncert w Żeromku

Przedświąteczny tydzień to wyjątkowy czas, także w szkołach. Iławskie liceum w minioną środę zorganizowało koncert, podczas którego wszyscy mogli poczuć magię zbliżających się dni.

„Dzisiaj w Betlejem”, „Oj Maluśki” czy „Last Christmas” – to tylko niektóre z utworów wykonanych przez młodzież z Zespołu Szkół im. S. Żeromskiego w Iławie. Na wyróżnienie z pewnością jednak zasługują dwie piosenki, tj. „Dobry wieczór”, zaśpiewana w języku ukraińskim przez Sofiję Nedzelską oraz „Cicha noc”, wykonana w aż pięciu językach.

Było wzruszająco, ale tez wesoło, do czego z pewnością przyczynili się, rzucając żartami, prowadzący: Grzegorz Rudnicki oraz Pan Grzegorz Olszewski.

Organizatorami oraz scenarzystami całego wydarzenia byli Pan Robert Szklanny i Agata Otręba.

AO

Skip to content