Koncert w Żeromku z okazji Narodowego Święta Niepodległości

10 listopada w Zespole Szkół im. S. Żeromskiego odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Mimo trudnych warunków, spowodowanych przez prace remontowe, udało się zorganizować piękny, patriotyczny koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości, który został wykonany przez niezwykle utalentowanych uczniów Żeromka.

Zespół wokalny przedstawił muzyczną wycieczkę z utworami, które towarzyszyły przez lata pokoleniom walczącym o niepodległość. Występ ten oczarował wszystkich obecnych słuchaczy. Koncert wraz z uczniami przygotował pan Robert Szklanny.

Swoje zdolności prezentowali następujący uczniowie:

Wiktoria Brzeska – Polonez ,,W staropolskim dworku”

Maja Glinka z akompaniamentem wykonywanym przez Amelię

Glinkę – ,,Czas honoru’’ oraz ,,Dziewczyna z granatem”

Amelia Glinka – ,,Już się dopala ogień biwaku”

Duet w składzie Amelia Skrzeczkowska oraz Aleksandra

Stopkowska – ,,Miasto” z filmu Miasto 44

Martyna Połeć przy dźwiękach gitary wykonywanych przez Amelię

Glinkę – ,,Taki kraj”

Duet w składzie Julia Lewandowska i Marta Jabłońska wraz z

zespołem wokalnym – ,,Wojenko, wojenko”

JKi JZ

Skip to content