Dzień Otwarty Wojskowej Akademii Technicznej

24 listopada 2023r. na terenie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie odbył się Dzień Otwarty. Uczniowie klas geograficzno-przyrodniczych (2B i 3B) mieli przyjemność zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną studiów oraz dodatkowymi atrakcjami, które towarzyszą życiu uczelni.

Dzień Otwarty w warszawskiej Akademii to nie tylko prezentacja mocnej oferty edukacyjnej uczeni, ale również możliwość zaprezentowania jej potencjału jako platformy do działań o charakterze edukacyjnym, zawodowym oraz sportowym.

Potwierdził to bardzo interesujący program wydarzenia, w którym nie zabrakło prezentacji wysokich standardów edukacyjnych uczelni. Wśród atrakcji były również bardziej dynamiczne punkty takie jak pokazy chemiczne z udziałem młodzieży. Każdy uczestnik wrócił zadowolony i przekonany o atrakcyjności oferty Wojskowej Akademii Technicznej.

 

 

Skip to content