Żerom Mystery Stories

Dnia 20 grudnia 2023 roku w naszej szkole odbyła się już druga edycja konkursu literackiego dla miłośników języka angielskiego – Żerom Mystery Stories. Tym razem główna tematyka związana była ze świętami Bożego Narodzenia.

W konkursie wzięło udział 50 grup składających łącznie ze 150 uczniów naszej szkoły, tworząc trzymające w napięciu swoje wersje Opowieści Wigilijnej i nie tylko. Co bardzo ważne, do prac należało dodać elementy osób lub miejsc związanych z naszą szkołą. Wydarzenie to nie odbyłoby się, gdyby nie współpraca z nauczycielami wspierającymi inicjatywę oraz dzięki uczniom klasy 3E, którzy jako wolontariusze czuwali nad prawidłowym przebiegiem konkursu.

Teraz jurorzy zajmą się czytaniem prac, a wyniki zostaną przedstawione na specjalnym wydarzeniu za miesiąc, o czym będziemy informować. Po przedstawieniu wyników opublikujemy niektóre prace na stronie internetowej szkoły.

SL, NP, OG

Zobacz więcej zdjęć na szkolnym FB

Skip to content