Wyniki „Żerom Mystery Stories”

Tuż przed feriami w naszej szkole ogłoszono wyniki bardzo popularnego wśród uczniów konkursu” „Żerom Mystety Stories”.

Jury konkursu miało nie lada zadanie do wykonania, gdyż w konkursie wzięło udział 150 osób, które wspólnymi siłami stworzyły 57 kryminalnych historii. Poziom prac był bardzo wysoki, a pomysłowość młodych twórców zaskoczyła oceniających nie jeden raz.

Bardzo ciekawym elementem rozdania nagród i wyróżnień było spotkanie z panią Weroniką Mathią – pisarką, dziennikarką, copywriterką. Pani Weronika opowiedziała o tajnikach pisania, podała cenne wskazówki młodym pisarzom oraz opowiedziała historię swojej drogi do wydania książki. Oczywiście nie zabrakło miejsca na pytania i odpowiedzi.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce: Aleksandra Stopkowska, Szymon Karbowski, Stanisław Juchniewicz, Oliwia Zabłotna

II miejsce: Weronika Pijanowska, Jagna Szpiel, Zofia Cieczko, Anna Welzant

III miejsce otrzymały dwie drużyny:

– Amelia Michalewska, Filip Trzebiatowski

– Wiktoria Lewandowska, Julia Lewandowska

Wyróżnienia otrzymały dwie drużyny:

– Wiktoria Olszewska, Michalina Augustyniak, Maja Łożniewska

– Hanna Radtke, Zuzanna Woś, Julia Woś, Nadia Kuźniewska

Wszystkim raz jeszcze gratulujemy i życzymy sukcesów literackich!

Tagi:

Skip to content