Ćwierćfinały oraz półfinały Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego SZS w piłkę siatkową dziewcząt

9 i 12 kwietnia uczennice naszej szkoły wzięły udział w kolejnych eliminacjach do Mistrzostw Województwa w piłkę siatkową. 9 kwietnia w Działdowie rywalizowały ze sobą zespoły z Ostródy, Lidzbarka i Działdowa. Nasza reprezentacja wywalczyła II miejsce i tym samym przeszła do kolejnego etapu rozgrywek.  12 kwietnia br. w Braniewie odbyły się półfinały, gdzie walczyliśmy z zespołami z Ostródy, Elbląga i Braniewa. Dziewczęta po zaciętej walce zajęły IV miejsce w następującym składzie: Paulina Cichowska – kapitan, Natalia Lewko, Anna Dreszler, Wiktoria Saczuk, Zlatoslava Fediuk, Agata Foj, Aleksandra Urbańska, Julia Olszewska, Zuzanna Markiewicz. Opiekun zespołu: Ewelina Polak.

Skip to content