Turniej Piłki Siatkowej drużyn mieszanych

17 czerwca 2024 r. w Naszej szkole odbył się kolejny Turniej Piłki Siatkowej drużyn mieszanych.

Podczas rozgrywek zostały wręczone nowe stroje siatkarskie dla męskiej reprezentacji iławskiego ,,Żeromka” (na zdjęciu: Olgierd Nastaj 3C, Filip Cygański 3B, Beniamin Lewko 2D, Igor Szulc i Maciej Szustkowski 2G, Jakub Klimik i Jakub Darkowski 1A).

Dziękujemy Bernadeta Hordejuk oraz Warmia i Mazury za wsparcie tego przepięknego sportu jakim jest piłka siatkowa.

Na podium znalazły się następujące drużyny: I miejsce (Maciej Szustkowski, Igor Szulc, Wiktor Dubicki, Wiktor Zawadzki, Michał Racki, Eliasz Dembowski 2G, Zlatoslava Fediuk 2H, Ola Urbańska 2B, Anna Dreszler 3B), II miejsce (Maciej Kemski, Konrad Piełuć, Łukasz Cherek, Adam Zaremba, Filip Nowak, Wiktor Bortkiewicz 2A, Emilia Czubak i Lidia Krygier 2D), III miejsce (Liwia Malinowska, Oliwia Prucheńska, Wiktoria Szeluga, Tomasz Szkamelski, Tomasz Empel, Jakub Pełka 1C, Oliwier Antonowicz i Miłosz Kłos 1B). Gratulacje dla wszystkich uczestników!

Skip to content