2A miestrzem szkoły w halowej piłce nożnej

Do gry o tytuł mistrza szkoły w halowej piłce nożnej przystąpiło 6 drużyn wyłonionych wcześniej w turniejach eliminacyjnych. Na tym etapie drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym”.

Po rozegraniu 15 spotkań zwyciężyła klasa 2 A. Tytuł najlepszego zawodnika zdobył  Kacper Benc z klasy 2 A, najlepszego bramkarza Oskar Piórkowski z klasy 2 A, który w całym turnieju wpuścił tylko dwie bramki.  Natomiast do ostatniej chwili toczyła się walka o tytuł najskuteczniejszego zawodnika: Tytuł  ten przypadł    ex aequo trzem zawodnikom  Kacprowi Bencowi   z klasy 2A ,   Jakubowi Koprowi  z klasy 2E oraz Błażejowi Pokojskiemu z klasy 2 a gimnazjum, którzy strzelili po 5 goli. Organizatorem oraz sędzią głównym zawodów był p. Artur Abramczyk.

 turniej_0019

Skip to content