Sukces Naszego Nauczyciela

Z pewnym opóźnieniem bo minęło już kilkanaście dni  informujemy  że dnia 11 października 2015r. w Poznaniu odbył się 16 PKO Poznań Maraton. W Maratonie tym wziął udział nauczyciel z Naszej Szkoły Pan Profesor Rafał Szczecina.

Zważywszy że w poznańskim maratonie wzięło udział ok.6250 biegających osób 306-te miejsce Pana Profesora budzi wielki szacunek. Jeszcze lepiej wygląda to „wynikowo” bo pokonanie 42 km i 195 m zajęło Panu Profesorowi  3 godziny 9 minut i 43 sekundy!!!   Wynik godny podziwu  a jak ktoś nie wierzy …to niech sam spróbuje to pobiec .  Jak widać nie tylko nasza młodzież osiąga znakomite rezultaty w biegach. Nauczyciele też chętnie podejmują wyzwania czasami nawet ekstremalne.  Chciałoby się rzec, że Żeromek …mocno „biegami  stoi” . Panu Rafałowi  życzymy „zejścia „ poniżej 3 godzin a naszej młodzieży dalszych sukcesów na stadionach i w terenie.

maratonczyk001

Skip to content