Bądź aktywna nie tylko w Dzień Kobiet

Po raz kolejny Żeromek był organizatorem aktywnego Dnia Kobiet. 8 marca ponad 500 przedstawicielek płci pięknej solidnie zapracowało na tulipana (należało pokonać Mały Jeziorak na jeden z trzech sposobów: truchtem/biegiem, marszem lub na rolkach), którego otrzymały z rąk maturzystów, po pokonaniu Małego Jezioraka. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego zaprosił do realizacji imprezy „Bądź aktywna nie tylko w Dniu Kobiet” ICSTiR oraz Galerię Jeziorak, która była sponsorem imprezy.

Na dobrą atmosferę imprezy wpłynął zespół muzyczny, umilający aktywność pań. Kwiatek, który uczestniczki otrzymywały od maturzystów iławskiego liceum, był jednocześnie biletem wstępu do atrakcji przygotowanych w Galerii Jeziorak: restauracja La Stella oraz sklep Pumpernikiel oferowali zniżkę dla uczestniczek happeningu, prowadzone były warsztaty plastyczne  wraz z grupą Agaty Topolewskiej, dietetyk Ewa Michałowska  przeprowadziła pomiary antropometryczne, Karate  Kyokushin Iława – Tomasz Gąska  zaprezentował  sposoby samoobrony dla kobiet, Iławski klub Amazonki  wystawił stoisko edukacyjne, a Oriflame stoisko firmowe.

 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego dziękuje wszystkim paniom, które zdecydowały się aktywnie spędzić swoje święto, a także wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji imprezy. Zapraszamy za rok..

 004

003

002

001

 Więcej foto na FB

 Autorem zdjęć jest Karol Grosz – uczeń klasy 3 F ZSOG

Skip to content