Mechanik Cup 2017

W czwartek 23 marca 2017 roku w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych „Mechanik CUP 2017”.

Do rywalizacji stanęły reprezentacje  czterech szkół ponadgimnazjalnych : ZS w Lubawie,  ZS im. Bohaterów Września 1939 roku w Iławie, ZS im. Konstytucji 3 Maja w Iławie (gospodarz turnieju) oraz ekipa z naszej szkoły . Mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym” . Każda z drużyn rozegrała  ze sobą dwa mecze 12 minutowe. O końcowej klasyfikacji zadecydowała w pierwszej kolejności ilość zdobytych punktów (3 pkt za zwycięstwo, 1 punkt za remis, 0 punktów za porażkę), następnie decydował bezpośredni pojedynek, bilans bramek, ilość strzelonych bramek i ilość straconych bramek.


Klasyfikacja końcowa turnieju:

 1. ZS im. Konstytucji 3 Maja – 14pkt.
 2. Zespół Szkół Ogólnokształcących – 8 pkt.
 3. ZS im. Bohaterów Września 1939 roku – 5 pkt.
 4. ZS Lubawa – 4 pkt.

 
Uczniowie reprezentujący  ZSO

 1. Luliński Łukasz
 2. Święty Łukasz
 3. Jaroszek Kajetan
 4. Wiśniewski Hubert
 5. Czarnowski Damian
 6. Witkowski Karol
 7. Zakrzewski Dominik
 8. Zwaliński Adrian
 9. Kołpacki Radosław

Opiekun drużyny : Artur Abramczyk

Skip to content