XIX edycja – „PAF”

28 maja 2019 w naszej szkole odbył się Festiwal Piosenki Autorskiej „PAF”. XIX edycja poświęcona była twórczości Marka Jackowskiego i zespołu „Maanam”. Zaprezentowało się trzynastu uzdolnionych uczniów nie tylko z naszej szkoły. Mieliśmy okazję podziwiać autorskie aranżacje wykonawców.

Występy oceniane były przez jury, które miało naprawdę twardy orzech do zgryzienia, ponieważ poziom był bardzo wysoki. Również publiczność w specjalnym głosowaniu mogła oddać głos na swojego faworyta.

Wielu uczniów zgodnie stwierdziło, że taka inicjatywa jest wspaniałą okazją do pokazania i rozwijania swego talentu muzycznego. Wszyscy z niecierpliwością czekają na kolejną XX edycję „PAF”-u.

Na scenie wystąpiły uczennice ZSO, „Mechanika” i SP Piotrkowo. Gratulujemy wszystkim uczestniczkom talentu. Oto końcowe wyniki: 1 miejsce – Zespół Wokalno-Instrumentalny „Pakt” z ZSO, 2 miejsce – Aleksandra Michewicz z ZSO, 3 miejsce – Daria Dąbkowska z ZSO. Wyróżnienia: Alicja Makszyńska – ZSO, Kornelia Kotłowska – SP Piotrkowo, Wiktoria Suszek – ZS im. Konstytucji 3 Maja, Agata Modrzejewska – ZSO oraz nagroda dla najmłodszego uczestnika – Julia Herzberg z SP Piotrkowo.

Czyjej twórczości poświęcona będzie tym razem?

Antonina Kaczmar kl. IIf

Skip to content