Turniej Siatkówki w Żeromku

11 Grudnia w Zespole Szkół im. S. Żeromskiego odbyły się Mikołajkowe Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dla uczniów liceum zorganizowane przez Samorząd Uczniowski przy pomocy szkolnych wuefistów.

W Turnieju wzięło udział łącznie 8 zespołów które przedtem zakwalifikowały się do niego poprzez eliminacje które odbyły się 4 Grudnia. Całe zawody wygrała klasa 4B pokonując w finale klasę 4A 2:0 w setach, wygrywając pierwszy z nich wynikiem 25:20, a drugi; 25:18.

I miejsce-4B

II miejsce-4A

III miejsce-2G

IV miejsce-3A

W momencie trwania mistrzostw szkoły, została przeprowadzona zbiórka charytatywna na rzecz Michała Wójcika, chłopca porażonego prądem, oraz pomocy finansowej przy jego rehabilitacji i powrocie do pełni zdrowia, za sprawą stoiska prowadzonego przez uczestników Szkolnego Samorządu Uczniowskiego ze słodkościami, które przygotowali wspólnie uczniowie jak i nauczyciele.

Zwycięzcy Turnieju zostali obdarowani różnymi nagrodami oraz nagrodzeni srogimi brawami ze strony uczniów i pracowników szkoły.

H.T

Skip to content