Cała Polska czyta na głos

W tym roku po raz pierwszy nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta na głos”. Była to 3. edycja programu, który ma na celu propagowanie czytelnictwa. Każdy uczestnik, który wyraził chęć udziału przeczytał fragment wybranego tekstu (proza lub wiersz) po polsku lub po angielsku. Nagrania zostały przesłane na specjalny panel w aplikacji przeznaczonej do tego celu. Udział w akcji wzięli: Ola Kupczyńska i Sara Zagajewska 4B, Nikola Zawadzka 2H, Franciszek Gnaczyński, Anna Góralska, Karolina Jadanowska 4E, Hubert Łątkowski 2C, Grzegorz Rudnicki 4F, Małgorzata Halińska 4C, Amelia Trzeciak, Antonina Góraj, Kasia Kamionka, Aleksandra Trzeszewska 3E, Wiktoria Lewandowska, Amelia Michalewska, Zuzanna Cupryszak, Przemysław Bojarowski, Filip Trzebiatowski 4D, Alicja Gula 1E, Maja Kapica 2F.  Dziękujemy za udział i tym samym za  wkład w budowanie szkolnej społeczności osób czytających.

Skip to content