WYNIKI PRZEDMIOTOWYCH KONKURSÓW KURATORYJNYCH

Data: 20 marca 2017.

WYNIKI PRZEDMIOTOWYCH KONKURSÓW KURATORYJNYCH DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM

 

PRZEDMIOT IMIĘ I NAZWISKO KLASA TYTUŁ
historia

 

Julia Tomaszewska IIIga finalistka
wiedza o społeczeństwie Karolina Bożuta IIIgb laureatka
Joanna Sowa IIIga laureatka
Paulina Stachelek IIIga finalistka
matematyka Jakub Jakubowski IIIgb laureat
Wonbin Jung IIIga finalista
biologia Mikołaj Rybczyński IIIga finalista
Jakub Wilk IIIga laureat
chemia Mikołaj Rybczyński IIIga laureat
Jakub Wilk IIIga finalista
geografia Paweł Abramowicz IIga finalista
język niemiecki Dominik Brach IIIga finalista
Damian Olewnik IIIga finalista
Mikołaj Rybczyński IIIga finalista
Jakub Wilk IIIga laureat
Mateusz Wiśniewski IIIga laureat
język angielski Dominika Bylinka IIIga finalistka
Michał Rydzewski IIIga finalista


Gratulujemy znakomitych wyników!  

Lista osób zakwalifikowanych do wojewódzkiego etapu konkursów kuratoryjnych

Data: 12 stycznia 2017.

Lista osób z naszego gimnazjum, które zakwalifikowały się do wojewódzkiego etapu konkursów kuratoryjnych

 

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

historia Julia Tomaszewska IIIga
wiedza o społeczeństwie Karolina Bożuta IIIgb
Joanna Sowa IIIga
Paulina Stachelek IIIga
matematyka Jakub Jakubowski IIIgb
Wonbin Jung IIIga
biologia Mikołaj Rybczyński IIIga
Jakub Wilk IIIga
chemia Mikołaj Rybczyński IIIga
Jakub Wilk IIIga
geografia Paweł Abramowicz IIga
język niemiecki Dominik Brach IIIga
Damian Olewnik IIIga
Mikołaj Rybczyński IIIga
Jakub Wilk IIIga
Mateusz Wiśniewski IIIga
język angielski Dominika Bylinka IIIga
Michał Rydzewski IIIga

Ponownie w “złotej dziesiątce” gimnazjów w województwie

Data: 10 czerwca 2016.

Iławski „Żeromek” po raz kolejny w „złotej dziesiątce” gimnazjów województwa warmińsko-mazurskiego.

W dniu 8 czerwca w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych Gimnazjum Rok Szkolny 2015/2016. Wydarzenie to organizowane jest przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie.

Czytaj dalej →

Sukcesy naszych uczniów

Data: 20 marca 2016.

Na stronie Kuratorium Oświaty w Olsztynie opublikowano dziś wyniki konkursów kuratoryjnych dla uczniów gimnazjum. Nasi uczniowie uzyskali 19 tytułów laureata i 17 tytułów finalisty. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Czytaj dalej →

II Powiatowy Turniej – zdolni i kreatywni

Data: 25 lutego 2016.

25 lutego 2016 r. uczniowie klasy II GA w składzie: Maria Rozicka, Ala Podgórska, Jakub Wilk oraz Dominik Brach reprezentowali społeczność „Żeromka” w II Powiatowym Turnieju „Zdolni i kreatywni”, który odbył się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Bohaterów Września w Iławie.

Czytaj dalej →

Rok szkolny 2014/2015 – podsumowanie

Data: 23 czerwca 2015.

WYNIKI PRZEDMIOTOWYCH KONKURSÓW KURATORYJNYCH

rok szkolny 2014/2015

przedmiot

imię i nazwisko

klasa

tytuł

opiekun

biologia

Aleksandra Jonowska

IIIgb

laureatka

Anna Jarzynkowska

chemia

Maciej Piankowski

IIIgb

laureat

Anna Jarzynkowska

Tomasz Szałkowski

IIIgb

laureat

Radosław Różyński

IIIga

finalista

Justyna Dobrzańska-Migdał

Zuzanna Tarach

IIIga

finalistka

fizyka

Radosław Różyński

IIIga

laureat

Izabela Woźniak

Tomasz Szałkowski

IIIgb

finalista

geografia

Michał Kozicki

IIIga

laureat

Grzegorz Olszlegier

Julia Dziczek

IIIgb

finalistka

historia

Łukasz Guba

IIga

laureat

Agata Dąbrowska

Jakub Wilk

Iga

laureat

Julia Dziczek

IIIgb

finalistka

Krzysztof Tomaszewski

język angielski

Mila Janiszewska

IIIgb

laureatka

Anna Lewandowska

Tomasz Szałkowski

IIIgb

laureat

Martyna Tarnowska

IIIga

finalistka

Kasjana Orzechowska

Oliwia Tkaczyk

IIIga

finalistka

język niemiecki

Aleksandra Jonowska

IIIgb

laureatka

Joanna Maleszewska

Marianna Kapcińska

IIIgb

laureatka

Karolina Laskowska

IIIgb

laureatka

Jakub Abramowicz

IIIga

finalista

Magdalena Janowska

Joanna Ciuba

IIIgb

finalistka

Joanna Maleszewska

Magdalena Makuch

IIIga

finalistka

Magdalena Janowska

Agnieszka Pasik

IIIgb

finalistka

Joanna Maleszewska

Radosław Różyński

IIIga

finalista

Jolanta Gancarz

matematyka

Kacper Makowski

IIgb

laureat

Izabela Marczuk

Renata Rólkiewicz

IIIga

laureatka

Katarzyna Wiśniewska

Tomasz Szałkowski

IIIgb

laureat

Izabela Woźniak

Hubert Ruczyński

IIgb

finalista

Izabela Marczuk

Zuzanna Tarach

IIIga

finalistka

Katarzyna Wiśniewska

wiedza o społeczeństwie

Zuzanna Jabłońska

IIIgb

laureatka

Agata Dąbrowska

Katarzyna Koczkodon

IIIgb

laureatka

Faustyna Kowalewska

IIIgb

laureatka

Michał Kozicki

IIIga

laureat

Zuzanna Tarach

IIIga

laureatka

Gratulujemy znakomitych wyników!

Żeromek laureatami stoi

Data: 31 marca 2015.

Uczniowie Gimnazjum Publicznego, działającego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie, biorąc udział w tegorocznych konkursach kuratoryjnych, zdobyli tytuły laureatów, a tym samym zostali zwolnieni z egzaminów gimnazjalnych z wielu przedmiotów.

Czytaj dalej →

Rok szkolny 2014/2015

Data: 11 stycznia 2015.

Lista uczniów naszego gimnazjum, którzy zakwalifikowali się
do wojewódzkich etapów konkursów przedmiotowych:

przedmiot

imię i nazwisko

klasa

tytuł

biologia

Aleksandra Jonowska

IIIgb

laureatka

chemia

Maciej Piankowski

IIIgb

laureat

Tomasz Szałkowski

IIIgb

laureat

Radosław Różyński

IIIga

finalista

Zuzanna Tarach

IIIga

finalistka

fizyka

Radosław Różyński

IIIga

laureat

Tomasz Szałkowski

IIIgb

finalista

geografia

Michał Kozicki

IIIga

laureat

Julia Dziczek

IIIgb

finalistka

historia

Łukasz Guba

IIga

laureat

Jakub Wilk

Iga

laureat

Julia Dziczek

IIIgb

finalistka

język angielski

Mila Janiszewska

IIIgb

laureatka

Tomasz Szałkowski

IIIgb

laureat

Martyna Tarnowska

IIIga

finalistka

Oliwia Tkaczyk

IIIga

finalistka

język niemiecki

Aleksandra Jonowska

IIIgb

laureatka

Marianna Kapcińska

IIIgb

laureatka

Karolina Laskowska

IIIgb

laureatka

Jakub Abramowicz

IIIga

finalista

Joanna Ciuba

IIIgb

finalistka

Magdalena Makuch

IIIga

finalistka

Agnieszka Pasik

IIIgb

finalistka

Radosław Różyński

IIIga

finalista

matematyka

Kacper Makowski

IIgb

laureat

Renata Rólkiewicz

IIIga

laureatka

Tomasz Szałkowski

IIIgb

laureat

Hubert Ruczyński

IIgb

finalista

Zuzanna Tarach

IIIga

finalistka

wiedza o społeczeństwie

Zuzanna Jabłońska

IIIgb

laureatka

Katarzyna Koczkodon

IIIgb

laureatka

Faustyna Kowalewska

IIIgb

laureatka

Michał Kozicki

IIIga

laureat

Zuzanna Tarach

IIIga

laureatka

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!

Rok szkolny 2013/2014 – podsumowanie

Data: 7 stycznia 2015.

Laureaci olimpiad, konkursów przedmiotowych i zawodów sportowych w roku szkolnym 2013/2014

gimnazjum

 

L.p.

 

Imię i nazwisko Klasa /Szkoła Rodzaj konkursu Zajęte miejsce Imię i nazwisko opiekuna
PRZEDMIOTOWE

 

       
  – indywidualne        
1. Tomasz Makowski III Ga Laureat kuratoryjnych konkursów z

– matematyki

– fizyki

– geografii

– wiedzy o społeczeństwie

– historia

Olimpiada matematyczna gimnazjalistów

Konkurs Alfik matematyczny

Konkurs matematyczny MAT

Konkurs matematyczny Kangur

XII Warmińsko-Mazurskie zawody matematyczne UWM

 

laureat

laureat

laureat

laureat

finalista

laureat

I m-ce w województwie

I m-ce w Polsce

I m-ce w województwie

I m-ce

 
2. Aleksandra Jonowska   Kuratoryjny konkurs:

– j. polski

– j. angielski

– geografia

Konkurs Alfik matematyczny

 

Konkurs Alfik humanistyczny

 

laureatka

laureatka

laureatka

I m-ce w województwie

I m-ce w Polsce

 
3. Aleksandra Migdał   Kuratoryjny konkurs:

– j. polski

– wiedza o społeczeństwie

 

laureatka

laureatka

 
4. Jakub Abramowicz II Ga Kuratoryjny konkurs:

– j. niemiecki

 

finalista

 
5. Marek Kwiatkowski III Ga Kuratoryjny konkurs:

– geografia

 

laureat

 
6. Michał Nehring III Gb Kuratoryjny konkurs:

– historia

– wiedza o społeczeństwie

Konkurs Alfik humanistyczny

 

laureat

laureat

I m-ce w województwie

 
7. Joanna Ciuba II Gb Kuratoryjny konkurs:

– historia

 

laureatka

 
8. Faustyna Kowalkowska II Gb Kuratoryjny konkurs:

– historia

 

laureatka

 
9. Paula Śnieć III Ga Kuratoryjny konkurs:

– historia

– biologia

 

finalistka

finalistka

 
10. Julia Dziczek II Gb Kuratoryjny konkurs:

– historia

 

finalistka

 
11. Maciej Góralski III Gb Kuratoryjny konkurs:

– historia

 

finalista

 
12. Bartłomiej Olejnik II Ga Kuratoryjny konkurs:

– historia

 

finalista

 
13. Jakub Piecek III Ga Kuratoryjny konkurs:

– historia

 

finalista

 
14. Rafał Wolfigiel III Gb Kuratoryjny konkurs:

– historia

 

finalista

 
15. Mateusz Ćwiklak III Ga Kuratoryjny konkurs:

– historia

 

finalista

 
16. Radosław Różyński II Ga Kuratoryjny konkurs:

– chemia

– fizyka

 

finalista

finalista

 
17. Zuzanna Tarach II Ga Kuratoryjny konkurs:

– fizyka

 

finalistka

 
18. Hubert Ruczyński I Gb Kuratoryjny konkurs:

– matematyka

Konkurs Alfik matematyczny

 

finalista

II m-ce w województwie

 
19. Dawid Barański III Gb Kuratoryjny konkurs:

– wiedza o społeczeństwie

 

laureat

 
20. Jakub Olszlegier III Gb Kuratoryjny konkurs:

– wiedza o społeczeństwie

 

laureat

 
21. Maciej Góralski III Gb Kuratoryjny konkurs:

– wiedza o społeczeństwie

 

finalista

 
22. Marek Kwiatkowski III Ga Kuratoryjny konkurs:

– wiedza o społeczeństwie

 

finalista

 
23. Konrad Korejwo III Ga Konkurs Alfik matematyczny

 

Konkurs matematyczny MAT

I m-ce w województwie

II m-ce w województwie

 
24. Aleksandra Lamkowska I Ga Konkurs matematyczny MAT I m-ce w województwie  
25. Zuzanna Pawłowska III Ga Konkurs Alfik humanistyczny I m-ce w województwie  
26. Maciej Góralski III Gb Konkurs Alfik humanistyczny I m-ce w województwie  

 

Rok szkolny 2013/2014

Data: 25 lutego 2014.

Wyniki wojewódzkich etapów konkursów przedmiotowych:

Przedmiot

Imię i nazwisko

Klasa

Uzyskany tytuł

Język polski

Aleksandra Migdał IIIgb laureatka
Aleksandra Jonowska IIgb laureatka

Język niemiecki

Jakub Abramowicz IIga finalista

Język angielski

Aleksandra Jonowska IIgb laureatka

Geografia

Tomasz Makowski IIIga laureat
Aleksandra Jonowska IIgb laureatka
Marek Kwiatkowski IIIga laureat

Historia

Michał Nehring IIIgb laureat
Joanna Ciuba IIgb laureatka
Faustyna Kowalkowska IIgb laureatka
Paula Śnieć IIIga finalistka
Julia Dziczek IIgb finalistka
Maciej Góralski IIIgb finalista
Bartłomiej Olejnik IIga finalista
Jakub Piecek IIIga finalista
Rafał Wolfigiel IIIgb finalista
Mateusz Ćwiklak IIIga finalista
Tomasz Makowski IIIga finalista

Biologia

Paula Śnieć IIIga finalistka

Chemia

Radosław Różyński IIga finalista
Zuzanna Tarach IIga finalistka

Fizyka

Tomasz Makowski IIIga laureat
Radosław Różyński IIga finalista

Matematyka

Tomasz Makowski IIIga laureat
Hubert Ruczyński Igb finalista

Wiedza
o społeczeństwie

Michał Nehring IIIgb laureat
Aleksandra Migdał IIIgb laureatka
Dawid Barański IIIgb laureat
Tomasz Makowski IIIga laureat
Jakub Olszlegier IIIgb laureat
Maciej Góralski IIIgb finalista
Marek Kwiatkowski IIIga finalista

 

Gratulujemy znakomitych wyników!

 

Lista uczniów naszego gimnazjum, którzy zakwalifikowali się
do wojewódzkich etapów konkursów przedmiotowych:

Język polski

Aleksandra Migdał                 IIIgb

Aleksandra Jonowska            IIgb

 

Język niemiecki

Jakub Abramowicz                 IIga

Zuzanna Pawłowska               IIIga

 

Język angielski

Aleksandra Jonowska            IIgb

 

Historia

Michał Nehring                       IIIgb

Maciej Góralski                      IIIgb

Mateusz Ćwiklak                    IIIga

Marek Groszkowski               IIIga

Jakub Piecek                           IIIga

Tomasz Makowski                 IIIga

Rafał Wolfigiel                        IIIgb

Bartłomiej Olejnik                  IIga

Faustyna Kowalkowska         IIgb

Joanna Ciuba                          IIgb

Paula Śnieć                             IIIga

Julia Dziczek                           IIgb

 

Geografia

Tomasz Makowski                 IIIga

Aleksandra Jonowska            IIgb

Marek Kwiatkowski               IIIga

 

Biologia

Paula Śnieć                             IIIga

 

Chemia

Radosław Różyński                IIga

Tomasz Makowski                 IIIga

Zuzanna Tarach                      IIga

 

Fizyka

Tomasz Makowski                 IIIga

Radosław Różyński                IIga

 

Matematyka

Tomasz Makowski                 IIIga

Hubert Ruczyński                   Igb

 

Wiedza o społeczeństwie

Jakub Olszlegier                     IIIgb

Michał Nehring                       IIIgb

Maciej Góralski                      IIIgb

Marek Kwiatkowski               IIIga

Aleksandra Migdał                 IIIgb

Dawid Barański                      IIIgb